چرا با وجود این‌که در عصر حاضر می‌توانیم فقط با گوگل کردن علائم بیماری، نه تنها از چندوچون بیماری، بلکه از حتی می‌توانیم روش‌های درمان و داروهای مورد نیاز را نیز به دست بیاوریم، ولی همچنان به پزشک مراجعه می‌کنیم. مخصوصا در این دوره بیماری همه‌گیر. این چیزی است که بدان تفاوت میان دانش و بینش می‌گویند. دانش را به راحتی می‌توان کسب کرد، ولی بینش نتیجه‌ی تعامل دانش، تجربه و دیدگاه یک فرد متخصص نسبت به یک مشکل یا مسئله است. صرف دانش نمی‌تواند حل مسئله کند، بلکه باید با مراجعه فردی متخصص، از بینش او برای حل مشکل و مسئله استفاده کرد.

 

این کاری است که تیم تخصصی آی‌ترنسلیت برای شما انجام می‌دهد. یعنی ترجمه‌ای از شما را می‌خوانیم و با آسیب‌شناسی آن مسیر پیشرفت شما در مهارت‌آموزی ترجمه را هموار می‌کنیم.

 

پیشنهاد ما این است که نهایتا یک الی دو صفحه از ترجمه‌ای که انجام داده و حسابی ویرایش کرده‌اید را برای ما ارسال کنید. پس از بررسی، آی‌ترنسلیت به شما بازخورد خواهد داد.

برای آن‌که بتوانید در ابتدا ترجمه کنید و آنها را ویرایش کنید، پیشنهاد می‌کنم سری به نکات متعدد ترجمه‌ای که در وبلاگ به رایگان برایتان تدارک دیده‌ایم مراجعه کنید.